להוציא את האישה היפה שיש בתוכנו –
מפגש נשים

9 מתוך 10 נשים לא מחשיבות את עצמן יפות

ו-7 מתוך 10 נשים מרגישות שהן לא מספיק טובות

 

הי אישה יפה שאת,

רוצה להזמין אותך לסדנה, מפגש נשים, אצלי בבית.

מי אני ולמה החלטתי לפתוח סדנה על הנושא הזה בכלל?

כשקראתי את המחקר הזה שאמר ש- 9 נשים מתוך 10 לא מחשיבות עצמן יפות, ושרובנו גם לא מחשיבות את עצמנו מספיק טובות, זה נתן לי בום כזה לפנים.

למה?

כי גם אני הייתי שם.

לא ראיתי את היופי של עצמי, ולא האמנתי שיש לי את היכולת להצליח.

ורק אחרי שהייתי צריכה לעבור דרך מאוד מפותלת מהצלחה מרגשת דרך אכזבה ותסכול, רק אחרי שהגוף התחיל להשתולל ולצעוק אלי, רק אז הבנתי.

אין שום קשר בין להראות יפה ולהרגיש יפה, ואין שום קשר בין להיות מצליחה להרגיש מצליחה.

רובנו נראות מעולה. רובנו מטפחות את עצמנו. מתלבשות, מתאפרות, מסדרות את השיער, שמות לק צבעוני על הציפורניים, וכלפי חוץ דואגות להראות נפלא.

זה לא אומר שבפנים אנחנו מרגישות יפות.

אי יודעת כי גם אני הייתי שם.

אין גם קשר בין ההצלחה שלנו שנראת כלפי חוץ, לבין תחושת ההצלחה שאנחנו מרגישות בפנים.

וברוב המקרים, כשיש פער בין ההצלחה החיצונית שלנו, לבין תחושת ההצלחה הפנימית שלנו, אנחנו באופן בלתי מודע, מגדירות תיקרת זכוכית, שאליה אנחנו מגיעות, ולא מצליחות להתקדם משם.

הבנתי שהצלחה, בעסק, בחיים, ביחסים, בבריאות או בכל תחום אחר שאנחנו רוצות להצליח בו, בראש ובראשונה נקבעת מאיך אנחנו רואות את עצמנו.איילת מסתכלת לשמים ומחזיקה שייק אדום ביד

יום אחד ישבתי עם עצמי, ופתאום כאילו ראיתי את המילים שרצו לי בראש. הבנתי שכל מה שאני אומרת לעצמי מסתכם ב- "איך את רוצה להצליח? את לא מספיק טובה…"
או "מי את שתצליחי בפרוייקט הזה??"
או "זה גדול עלייך"
או "תסתכלי איך כולם יודעים בדיוק מה הם רוצים לעשות ורק את לא…"
או "כולם מצליחים ורק את לא…"

כאילו – מי את שאת חושבת את עצמך?

ופתאום, תפסתי את עצמי, והבנתי!

איך אני יכולה להגיע להצלחה שאני רוצה, לבנות את החיים שאני רוצה, לחיות וליהנות מהרגעים הקסומים שיש כאן, כשאלו המשפטים שמזמזמים לי בראש בלי הפסקה?

וזה לא משנה למה ומאיפה המשפטים האלו צצו. וזה לא משנה מה קרה כל השנים מאז שנולדתי, שגרמו לי לדפוסי חשיבה כאלו. מה שמשנה הוא שהם היו שם, ואני אפילו לא ידעתי שהם היו שם.

והבנתי עוד משהו.

כשהסתכלתי אחורה על רגעים בחיים שריגשו אותי, שחוויתי הצלחה וממש נהניתי בהם, ראיתי שבכל הרגעים האלו היתה בי אש פנימית. מין בערה של תשוקה והתלהבות, שנתנו דלק והבעירו את כל העשייה שלי, שרק הצמיחה אותי והביאה אותי למקומות שלא חלמתי עליהם.

אבל באיזשהו שלב, האש הפנימית הזו נעלמה, והעשייה נשארה מאוד מונוטונית. עשייה שנבעה מהשיגרה, מהשרדות ומכח האינרציה. נו… כי צריך לעשות…

ובמבט לאחור זה ברור שאנרגיה כזו, שאין בה שום התלהבות או אש פנימית שבוערת, לא יכולה לקחת אותי רחוק, זה ברור.

אז הבנתי שאם אני רוצה ליהנות מהחיים, ליהנות מהעולם הזה, ולהצליח בעסק כמו שאני רוצה להצליח, משהו חייב להשתנות.

זה הרגע שהבנתי שיש בתוכי כבר את כל מה שאני צריכה, רק שעכשיו הגיע הזמן להוציא את זה החוצה!

"העובדה הפשוטה היא שאם את לא מסוגלת לטפל בעצמך, את לא תהיי מסוגלת לטפל בעסק" (ריצ'ארד ברנסון המדהים)

אז החלטתי לשנות את הסטטיסטיקה ולעזור לעוד נשים להוציא את האישה היפה מתוכן כדי להבעיר את האש הפנימית בתוכן כדי באמת להנות מהרגעים הקסומים כאן ולהצליח כמו שהן רוצות להצליח.

לכן, אם את מזהה את עצמך כאן אשמח שתצטרפי אלי.

איילת והבת שלה שלי על עדן החלון

מפגש נשים יפות

הגיע הזמן להשמיע את הקול שלך חזק וברור לעולם, להתחבר לאישה היפה שאת מבפנים ומבחוץ, לחזק את עצמך, את הביטחון והדימוי העצמי שלך, כדי להבעיר את האש הפנימית שלך, ומכאן לתת את המתנות שיש לך לעולם ולהצליח כמו שהיית רוצה להצליח

החלטתי לקיים סדנה, כדי לשמוע אתכן ולתת לכן מן התובנות, הכלים והטיפים שיש לי, בעקבות הדרך שעברתי.

מהי אישה יפה?

איילת מרצה בסדנת אישה יפה

אחת המשתתפות אמרה לי אחרי הסדנה שמבחינתה היא הבינה שאישה יפה היא "היכולת שלך להכיל את היופי שאחרים רואים בך".

זה לראות בעצמך את האישה היפה שיש בתוכך, למרות שלא הכל מושלם. להתייחס באהבה לחוסר המושלמות כי זה מה שעושה אותך יפה.

לדעת מי את בדיוק, מה את אוהבת, מהם הערכים שחשובים לך, לזהות מה נכון לך בכל רגע נתון ולפעול מתוך האותנטיות הפנימית.

לעשות מתוך בטחון עצמי ודימוי עצמי גבוהים, ולהבין שאת בתהליך צמיחה כל הזמן.

אנחנו מדברים על יופי פנימי וחיצוני.

מה יהיה בסדנה?

אנחנו נעבור תהליך שבו, דרך הסיפור שלי, ניגע ונבין מהם 6 העולמות החשובים כדי להוציא את היופי מבפנים, ומתוך כך להצליח.

בדרך שעשיתי, עם העליות והמורדות שהיו, הבנתי משהו חשוב –

הלב של העסק שלי הוא – אני!

זה אומר שאם את רוצה להצליח, ולא משנה באיזה תחום בחיים, את רוצה להוציא את האישה היפה שיש בתוכך. ולכן בסדנה:

  • אספר לך על 6 העולמות החשובים כדי להוציא את היופי מבפנים, ומתוך כך להצליח. אני קוראת לזה פירמידת החיים
  • אני אראה לך כלים שאני עובדת איתם ביומיום
  • אראה לך איך אני ניגשת היום לעשייה היומיומית ומה חשוב לי לדעת כדי שהעשייה שלי תניב תוצאות ואני אהיה מלאת אנרגיה
  • אדבר על הגוף, העסק והעולם הפיזי שלנו, ונבין מה כל אלו צריכים כדי להצליח, לשגשג ולחיות חיים מלאי אהבה
  • אראה לך כלי עוצמתי וחזק שיעזור לך להבין ולדעת מה בדיוק מנהל אותך? ואיך להוציא מתוכך את מה שבאמת את רוצה שיכוון אותך?
  • אראה לך דרך מקסימה להכיר את עצמך ולהבין מה את אוהבת? מהם הערכים המובילים אותך? מי משפיע עלייך?
  • ועוד כל מיני הפתעות

והכי חשוב זה להרגיש כיף בכל צעד וכל שלב בדרך. להתלהב, להתרגש ולהתמלא באהבה.

עוד דבר חשוב.

זו לא רק סדנה שבה אני מדברת ואתן כותבות. זוהי סדנה שיש בה פעילויות, תרגילים והמון חומר למחשבה. זוהי סדנה שבה את חלק פעיל מאוד, כדי לצאת ממנה עם תובנות ותכנית פעולה.

הנה כמה דברים שאמרו לי המשתתפות אחרי הסדנה

 

משתתפות בסדנת אישה יפה כותבותסלט לוביה טירקותמשתתפות כותבות בסדנת אישה יפה

 

 "קיבלתי בסדנה חיזוק פנימי נוסף במסגרת המסע שלי לעצמי" הי איילת ,ההכרה בכך שאני אישה יפה, עלתה מדרגה בסדנה שלך.הגעתי לסדנה ממקום בו הספק בכך, צץ לעיתים רחוקות, אם כי עדין שם. רוב חיי, התרחקתי מעצמי וחייתי את מה שנכון וצריך. בשנים האחרונות, אני במסע של להבין מי אני ולשרת את הנשמה, הגוף ובעיקר הלב שלי. לא רק את האגו ואת המיינד. קיבלתי בסדנה חיזוק פנימי נוסף במסגרת המסע שלי לעצמי.הגעתי לסדנה, כי הערך שלי במה שיש לי לתת, לא היה לי סגור וזה חלק מהותי בהגדרה שלי ל'אישה יפה'. בסדנה, הבנתי שגם האמונה במראה החיצוני שלי, האהבה שלי לדמות שאני רואה במראה, לגוף שלי על חלקיו עדין תלויים בדבר. לקחתי לי למשימה לעבוד על להתאהב בעצמי כל יום מחדש. התובנות מהסדנה שלך ממשיכות להתגלגל. נתת  כלים חשובים ותרגילים  לאהוב את עצמנו. אישה יפה היא אישה שמקבלת את עצמה ואוהבת את עצמה, נמצאת בהתפתחות מתמדת ומעניקה ממתנותיה לעצמה ולזולת בבטחון ובאמונה. מעבר לכך, הידע שלך בתחום הבריאות והאוכל, מהווים ערך מוסף אדיר. נהינתי מהארוח, ממך ומחברת שליחות קסומה.תודה לך על חוויה מעצימה.דבי קנדלי

 

"הסדנה גרמה לי לכמה פריצות דרך, גם במישור העסקי, גם מבחינה אישית וגם פיזית" הגעתי לסדנת אישה יפה כי תמיד סיקרן אותי החיבור בין הגוף לנפש. הסדנה היתה חוויה אמיתית, הן מבחינת התכנים והאסימונים שנפלו כל הזמן, הן מבחינת הדינמיקה הנשית שהביאה איתה הרבה FUN, וכמובן ההנחיה המרתקת של איילת. הסדנה גרמה לי לכמה פריצות דרך, גם במישור העסקי, גם מבחינה אישית וגם פיזית. הגעתי לכמה החלטות חשובות והכל - בעקבות סדנה אחת בלבד!   היה בהחלט שווה כל רגע, ממליצה על סדנת אישה יפה לכל אישה באשר היא - מהנה, חשוב ובעיקר מזיז קדימה. ותודה לאיילת על האירוח החם. שרון קורן, מלווה בעלי עסקים בחיבור בין המהות הפנימית להצלחה העסקית ובהפצת הבשורה שלהם לעולם.

 

"הבנתי שלא המשקל מגדיר אותי ולא האונס, אך ורק, אני, כמו שאני" הגעתי לסדנה בעקבות התמודדות עם פוסט טראומה שצפה בעיקר בשנה האחרונה ממקרה אונס שעברתי לפני למעלה מעשור, רציתי לבדוק מול עצמי האם יש רובד נוסף שלא נחשפתי אליו ושאוכל לצאת עם תובנות חדשות מעבר לידע ולניסיון שיש ברשותי.   הסדנה הייתה מעשירה, מעצימה וחדשנית בדרך המיוחדת של איילת.   קיבלתי תובנה עמוקה שגם נשים רואות בי אשה יפה, סקסית, מושכת ואטרקטיבית. עד היום האמנתי שרק גברים רואים אותי כך ומהסיבה הברורה שיש להם עניין מיני בי. הבנתי, שאין זה אומר שעליי להתכחש לאנרגיה המינית שאני מקרינה ו/או לדכא את השמחה שקיימת בי. שמותר לי להיות יפה, מושכת, סקסית ואטרקטיבית ללא כל חשש או פחד שמשהו רע יקרה. ושאני יפה בכל מצב, גם עם 3 קילו יותר או פחות. שלא המשקל מגדיר אותי ולא האונס, אך ורק, אני, כמו שאני. קיבלתי כלים להרחבת והעמקת המודעות שלי, לאותם החלקים הפצועים בי שחיפשו מענה וריפוי, וקיבלתי אותם, קיבלתי ובגדול!   קניתי בלנדר מתנה לשותפה שלי בסדנה  כדי ששתינו נוכל להתמיד באורח חיים בריא ותזונה בריאה מתוך תשוקה. שיניתי את רשימת הקניות שלי ובעיקר אני מביעה את עצמי יותר מול קהל בחופשיות ומתוך הוויה של רוגע, שלווה ושמחה. לינור איצקוביץ, מאמנת אישית ומורה רוחנית

 

 "התחלתי להתמקד במה שגורם לי להתרגש. התחלתי את המשפטים במילה "אני"..." הגעתי לסדנה כי הנושא 'אשה יפה' תפס את תשומת ליבי. היה לי ברור שאיילת תדבר על דברים עמוקים, על תפיסת עולם, ולא רק על דברים חיצוניים, ועניין אותי לקבל כלים חדשים לחיבור פנימי נשי, בסביבה תומכת ועם מנחה נעימה ומנוסה. עבורי הסדנה הייתה קודם כל חוויה מהנה, בהחלט עונה על כל הציפיות, ובעלת ערך רב. היה לי חשוב להיות בסביבה נשית מעצימה, בעיקר בגלל האג'נדה המגדרית שתופסת מקום הולך וגדל בחיי. נהניתי מאד מהאווירה, מהכיבוד הנפלא, מתחושת הביטחון שאפשרה לכל אחת לשתף ללא חשש. לצערי לא הייתי במיטבי בגלל מחלה, ויחד עם זאת נהניתי מאד. אין לי ספק שבמצב בריא הייתי ממש עפה על עצמי ומרגישה הכי יפה בעולם! אהבתי מאד את השלבים שמחברים את החלק הפנימי לחלק הפיזי והחיצוני. אהבתי את "פירמידת החיים", אהבתי מאד את תרגיל החשיבה, שאפשר לי להבין מהן המחשבות שמנהלות אותי וכמובן את התרגיל עם תמונת הפרופיל. כל התרגילים והתהליכים התחברו באופן מושלם עם דרך החיים שאני בוחרת לחיות ועם האמונות שאני בוחרת להעצים בחיי. אני כותבת כל יום דפי בוקר ולאחר הסדנה הקדשתי חלק מהכתיבה למה שגורם לי להתרגש. התחלתי את המשפטים במילה "אני"...... והרשיתי לעצמי לדבר על ורוד עם נצנצים  תודה איילת אהובה, את ללא ספק בנתיב הנפלא והמספק של הגשמת שליחותך! איריס שביט – מאמנת מוסמכת לזיהוי התשוקה והייעוד ומומחית בהקמת עסקים מהבית

 

"תרגילים מדהימים שהדהדו אצלי גם כמה ימים אחר כך"

 "החוויה שחוויתי העצימה אותי כל כך, שלקחתי אותה עמי והיא נמצאת בתוכי גם שבועות לאחר מכן" השתתפתי לאחרונה בסדנה ״אשה יפה״ של איילת רוזנפלד, ומה אני אגיד לכן… היא הצליחה להפתיע אותי! מתוך היכרות עם איילת היה לי ברור שאקבל משהו טוב, איכותי, מעניין, אבל באמת שלא יכולתי לצפות למה שהיה שם. אתחיל בכך שהנושא הזה, של אשה יפה - להרגיש יפה, להיות יפה, הוא לא פשוט עבורי. מצד אחד, אני לא רוצה להיות במקום הזה, כי הוא מאיים עליי, ומצד שני - אני מאוד רוצה להיות שם, כי כשאני כבר מרגישה יפה (מה שקורה לעתים רחוקות…) - טוב לי ואני מאושרת! ואני רוצה להיות מאושרת ולהרגיש טוב - כמה שיותר (: אז הגעתי לסדנה של איילת והחוויה שחוויתי שם העצימה אותי כל כך, שלקחתי אותה עמי והיא נמצאת בתוכי גם שבועות לאחר מכן! איילת הקיפה נושאים מאוד חשובים, כמו יופי ובריאות, כיצד נשים אחרות רואות אותי (לא אהרוס לכן את ההפתעה - אבל החלק הזה של הסדנה היה מדהים ומעצים!!!), תפיסה מנטלית של עצמי כאשה יפה, ועוד. כבר במהלך הסדנה קבעתי תור לטיפול יופי, שנמנעתי לבצע כבר המון זמן… כבר במהלך הסדנה רשמתי במחברת פעולות שאני רוצה לבצע כדי לטפח את עצמי ולדאוג למראה החיצוני שלי. כבר במהלך הסדנה - התייחסתי אל עצמי אחרת: בכבוד, באהבה, בקבלה של עצמי. אני ממליצה לכל אשה, שנושא היופי חשוב עבורה ושהיא רוצה להרגיש יפה כל הזמן - להגיע לסדנה של איילת, לחוות תעצומות והעצמה ולחזור הביתה העם כלים פרקטיים רבים וגם עם הידיעה הברורה - את יפה!   תודה (: רחל מולא נצר, יוצרת רב תחומית

מתי ואיפה?

המפגש יתקיים ביום רביעי, 16.11.2016, בין השעות 9:30 – 17:30

אצלי בבית בירושלים, ולכן מספר המקומות מוגבל לקבוצה קטנה של נשים.

אחרי ההרשמה אשלח לכן כתובת ופרטים מדוייקים.

העלות

העלות לסדנה הינה 435 ש"ח.
בהרשמה מוקדמת עד לתאריך 9.11.16 ההשקעה הינה 370 ש"ח (15% הנחה)
כולל אירוח מפנק ובריא וכיפי.

הרשמה

אם זה מתאים לך ומדבר אלייך, אשמח שתצטרפי אלי.

את יכולה להרשם כאן דרך האתר, פשוט בתיבת ההרשמה כאן למטה,
או להתקשר אלי 1-700-55-01-55

מלאי כאן את הפרטים ומיד תועברי לדף התשלום